KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14324301
nr 1432 4301
Nils G Stenqvist
(1934-2005), Sverige
Oljemålning, "Fossil". Signerad. Olja på duk, 14x22cm, oramad
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:24:08
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
Nils G Stenqvist
Läs mer om Nils G Stenqvist